| Mihai1000 a întrebat:

Buna, daca sar în înaltime sa ating ceva pot sa ma înalt? (nu vreau raspunsuri de genu,, apucate de un sport" sau d-astea ca am mai auzit.

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Rezolvarea sta in exact ce nu vrei sa auzi.

| sweetys a răspuns:

Nu te poți înâlța. Înălțimea este ceva genetic. Un cm sau 2 poți câștiga prin sport, doar atâta.

| siriusblack98 a răspuns:

@AnastasiaK, hai că ăsta chiar a luat de bun ce i-ai zis data trecută

| AnastasiaK a răspuns (pentru siriusblack98):

Shh, nu mă desconspira laughing

| Apokales a răspuns:

Nu, nu vad cum te-ar ajuta asta.

| Panamax a răspuns:

Atunci "apucate"cu mainile de fund si sari in inaltime cat poti de tare.

| AnastasiaK a răspuns:

Nu, trebuie să stai atârnat de o bară, dar fii atent că se alternează...altfel ajungi cu brațele lungi și o să fii disproporționat. Așa că mai întâi stai atârnat de mâini, după de picioare, după de genunchi...vezi tu. Acționează gravitația și merge. La sărituri nu-i la fel, că tu sari în sus, dar după cazi înapoi jos și se anulează efectul. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muschii nu au nicio legatura cu inaltimea. Te inalti cand ti se lungesc oasele

| 239 a răspuns:

Ce varsta ai?

| Mihai1000 explică (pentru 239):

Am 13 ani fac 14 în cateva luni