| George_George_1983 a întrebat:

Hei TPU am o intrebare va rog sa ma ajutati am 1, 48 metri la 14 ani e normai? pot ajunge pe la o inaltime de 1, 75-1,77 tinand cont ca tata are 1, 80 iar mama 1, 58? nu vreau raspunsuri gen apucate de un sport

3 răspunsuri:
| ImCalledLamă a răspuns:

Daca te apuci de un sport nu prea ai ce rezolva. Pur si simplu asa esti tu. Nu prea ai sanse sa ajungi la 1, 80.

| George_George_1983 explică (pentru ImCalledLamă):

Dar la 1, 75

| ImCalledLamă a răspuns (pentru George_George_1983):

Pai.ori te dezvolti mai greu, ori semeni cu mama ta si o sa fii mai pitic. Nu putem spune nimic happy