| simoniica a întrebat:

de cate ori pe saptamana este recomandat sa faci aerobic, tae-bo, etc? pentru ca am auzit ca daca faci zilnic ti se dezvolta masa musculara si nu prea vreau astahee hee. multumesc mult:*:*

Răspuns Câştigător
| Eduard a răspuns:

Buna!

Depinde de multi factori, tip somatic, alimentatie, gradul de expunere la factorii de stres (interiori si exteriori), intensitatea antrenamentelor si cam in rest tipurile de exercitii. Exista exercitii de masa si altele de fibrare etc.

Poti sa faci zilnic, atata timp cat antrenamentul e pe masura alimentatiei si atata timp cat lucrezi divers, zilnic altceva si reiei saptamana viitoare.

Multa bafta!

4 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

De la aerobic ti se dezvolta masa musculara?

| razvan_3732 a răspuns:

O zi da, o zi nu

| bibitza_7911 a răspuns:

De 3 ori pe saptamana

| simoniica explică:

Bai petre tu chiar nu ai ce face?straight faceda ti se dezvolta logic.da ce sa iti ceroh go on.cautati de treaba si scutestema ca nu am nevoie de raspunsurile tale