| XulescuO a întrebat:

nu stiu daca am dat la categora potrivita da chiar am nevoie de ajutor, am 15 ani, anul asta fac 16 si am 1.50 inaltime, nu stiu ce sa mai fac, sunt foarte mica si am incercat sa fac inot ( nu stiu sa inot nici dupa 3 luni si am si facut aprindere de plamani si toate cele ) am fost la baschet o vreme dar acum nu mai am timp, sunt la scoala pana la 2-3 si merg la kickbox de la 4 pana pe la 6 si ma gandeam sa fac niste exercitii si din cand in cand sa merg la baschet, da chiar nu mai stiu ce sa fac. Va rog frumos, recomandati-mi niste exercitii sau sfaturi ce sa fac, va rog, orice!

Răspuns Câştigător
| Claudia333 a răspuns:

Parintii tai sunt inalti? nu prea ai ce sa faci decat ce stii deja, cand mai mergi la sport agata-te de spaliere si stai 30-40 de secunde. si poate te ajuta si articolul asta: https://blogulsportivilor.wordpress.com/exercitii-de-crestere-in-inaltime/ succes:*

| XulescuO explică (pentru Claudia333):

Pai mami are 1.65 si tati 1.72-1.73 puppy dog eyes multumesc

| Claudia333 a răspuns (pentru XulescuO):

Eu stiu ca ar trebui sa ai undeva intre ei 2, undeva la 1.68, poate mai cresti, oricum nu trebuie sa fii complexata, bucura-te de atuuri :*

| Claudia333 a răspuns (pentru XulescuO):

Eu cred ca s-ar putea sa mai cresti undeva la 1.68, nu-ti dau sperante dar de obicei la fete asa este, undeva intre inaltimile parintilor, nu dispera, bucura-te de inaltimea ta, fii mandra, multe de 1.80, 1.85 fii sigura ca si-ar dori-o :*

| XulescuO explică (pentru Claudia333):

Multumesc, ideea e ca nu disper, mi-ar ajunge si 1.68 dar macar sa stiu sigur ca o sa cresc pana la inaltimea aceea! puppy dog eyes

5 răspunsuri:
| MariaMarri a răspuns:

Eu am 1, 73 si 13 ani. am o prietena care sta toata vara agatata de bara, se intinde, face abdomene, face baschet. nu stiu daca toate sunt bune. oricum, mai cresti pana la 21ani.