| k3zZar a întrebat:

Buna seara tuturor! As vrea sa slabesc un pic. Am 13 ani, 1.65 si 53 de kg. La partea abdominala si la fund am multa grasime. Mai mult la fund. Ce as putea sa fac? In timpul saptamanii am scoala de la 12 pana la 18 si nu am timp sa ma duc la sala.

8 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sala te dezvolta, te modeleaza. Pentru slabit, alergari usoare cate 5 km. Bazin, sauna.

| k3zZar explică (pentru baru):

5 km incontinuu?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Acasă, abddomene, genoflexiuni, flotări, alergări pe loc, sărit coarda, mers în 4 labe în viteză.

| k3zZar explică (pentru sadrian46):

Mersi.

| sadrian46 a răspuns (pentru k3zZar):

Dacă spui mersi, nu dai și funda?

| IonutCG90 a răspuns:

Salut. Multi inainte! Esti bine, stai linistit. Pentru picioare alearga si du-te sa te balacesti, inoata ca e cel mai tare sport posibil, eram bun intr-un job undeva in UK, dar era un Polonez la 110 kg se misca de 2 ori mai tare si putere si tot(era cam primul din sute), a fost instructor de inot. Succes!

| KopocziClaudiu a răspuns:

Foloseste apilicatia Home workout for men bodybuildintg