| AnimalLover02 a întrebat:

Buna,sunt fata... Si poate o sa par o ciudata dar am avut niste patratele happy, si acum cu vacanta se mai vad foarte vag(foarte putin) Nu e vorba sa se vada, dar ma simt bine si in forma cand le am big grin...Ce sa fac sa le am din nou ca inainte? Adica seara fac 3 serii de abdomene si flotari a cate zece si mananc trei fructe cu interval de 5 minute. Altceva ce sa mai fac? Vreau patratelele mele broken heart

FUNDA celui mai bun raspuns happy
P.S practic volei si fac mult sport, dar altceva ca mai pot face? sad

17 răspunsuri:
| MihaiGe a răspuns:

Inot, inotul de va ajuta cel mai mult. Si elimina fructele in exces aka zahar/dulciuri

| KilluaZoldyck a răspuns:

Mananca mai sanatos putin si des continua cu sportul si o sa iti apara din nou

| niculita4tpu a răspuns:

Ai smartphone? Cauta in Google Play aplicatie VirtuaGym - ai acolo tot felul de exercitii care te vor ajuta sa-ti recapeti patratelele

| doggy123 a răspuns:

Continua tot asa cum faci acum...o sa-ti dea rezultate stai calma

| Mihai04Radu a răspuns:

Salut.Este foarte bine ca mananci si fructe ajuta. Flotarile nu au leatura cu abdomenul.Eu ati recomand sa faci seri de abdomene 3seri de cate 15 apoi la doua zile maresti numarul 3seri de cate 20 si asa cate poti face tu doar sa faci an maxim 4saptamani vei avea patratele frumoaselaughingAn caz contrar da-mi mesaj ca nu am avut dreptate.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Mihai04Radu):

Alt copil PAMPALAU care isi da si el cu parerea. Auzi, fructe...

Si abdomene, cele mai PROASTe exercitii.

Mai documenteaza-te inainte sa aberezi:
http://www.culturism.ro/......domen.html

| AnimalLover02 explică (pentru Cosmin86):

Documenteaza-te inainte sa raspunzi, si antrenorul meu a zis ca pentru a avea patratele trebuie facute foarte multe abdomene, si cum crezi ca am avut patratelele care le-am avut? PRIN ABDOMENEEE.

| FitnessTrainer a răspuns (pentru AnimalLover02):

Daca antrenorul tau ti-a zis asa ceva... ai face bine ori sa-ti gasesti altul ori sa ramai fara, ti-e mai bine asa. Patratelele de pe abdomen sunt acoperite de grasime. Grasimea aia trebuia data jos prin alimentatie(in primul rand), si prin sport (nu sute de abdomene), iar patratelele se vor vedea.

| Cosmin86 a răspuns (pentru AnimalLover02):

1. inseamna ca antrenorul tau e COMPLET IDIOT
2. Citeste ce spun profesionistii :
http://www.culturism.ro/......domen.html

Schimba-ti antrenorul.

| AnimalLover02 explică (pentru Cosmin86):

Mdaa... profesionisti...

| Cosmin86 a răspuns (pentru AnimalLover02):

In niciun caz antrenori idioti care recomanda "abdomene".

Acum oricine devine antrenor dupa un curs de 2 luni, cunosc destui care au devenit si nici nu stiu sa faca anumite chestii.

Cand un antrenor iti recomanda "abdomene" schimbi URGENT antrenorul.

Bine, daca esti COPIL MIC si nu intelegi NIMIC, nu-l schimbi.

| Ionela_Alina_2000 a răspuns:

Sa faci cat mai multe exercitii pentru incordrea muschilor :)
http://www.youtube.com/watch?v=plLijGydSDE. pe mine m-a ajutat :)

| Laurhelper2000 a răspuns:

Tine-o tot asa!winking P.S: Sa-mi spui daca ai reusit cu acest antrenament pentru ca m-ar interesa si pe mine. happy

| Cosmin86 a răspuns (pentru Laurhelper2000):

1. patratelele nu se fac cu "antrenament", ci cu alimentatie
2. in niciun caz fructe

| AnimalLover02 explică (pentru Laurhelper2000):

Pai da... cu acest antrenament am facut dupa o lunga perioada partatelele trecutewinking

| AnimalLover02 explică (pentru Cosmin86):

Draga Cosmin, ca sa stii... cu alimentatie slabesti si te mentii, iar cu antrenament te formezi si te mentii, o zi buna!

| Cosmin86 a răspuns (pentru AnimalLover02):

Pentru patratele trebuie sa ai indicele de grasime sub 10 %, atat.

Patratelele sunt deja formate la oricine ( altfel era in scaunul cu rotile ).