| ovydykess a întrebat:

Am inceput acum 2 zile sa fac sala. Am facut febra musulara... In mare parte mi-a trecut. Dar la piept nu mi-a trecut deloc... Cat timp trebuie sa mai astept?

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Serios? asa creste muschiul?

muschiul creste CAND TE ODIHNESTI si mananci mult, atunci creste.

Nu ai nicio treaba cu sportul asta, nu?

8 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Ia o glutamina dupa antrenament, eventual un izolat proteic

| bcalex96 a răspuns:

Salut prima data cand am fost la sala am avut febra musculara 2-3 zile si intr-adevar la piept dar si la abdomen a tinut mai mult febra sa zic cu 2-3 zile la piept da oricum in totalitate nu a prea trecut foarte repede oricum cand mergi apoi la sala o sa te incalzesti la inceput o sa te incomodeze febra dar pe parcusul antrenamentului nu o sa te deranjeze asa rau. Tine-te de sportul asta e ceva frumos eu m-am lasat ca prostu' dupa 2 luni.Bafta!

| Sergiu20CmRecords a răspuns:

E ceva normal ca la inceput sa faci febra musculara.

| maario a răspuns:

Daca ai fost la sala inseamna ca vrei sa faci muschi asta inseamna ca nu trebuie sa stai sa ti treaca; dai incontinuu, asa iti creste muschiu

| Cosmin86 a răspuns (pentru maario):

Serios? asa creste muschiul?

muschiul creste CAND TE ODIHNESTI si mananci mult, atunci creste.

Nu ai nicio treaba cu sportul asta, nu?

| Calin_Roby_1999 a răspuns:

Pana trece.

| ajex a răspuns:

2-3 zile si te lasa

| ovydykess explică (pentru ajex):

Da dar la biceps, triceps, spate, umeri si picioare mi-a trecut... dar la piept nu mi-a trecut

| ajex a răspuns (pentru ovydykess):

O sati treca dar nu ai incorda