| mitsufball a întrebat:

Buna TpU, cum as putea sa cresc forta piciorul cand lovesc o minge de fotbal, va cer daca ati putea sa-mi dati niste moduri de exercitii gimnasticale sau fizice. pentru un raspuns cat mai bun (preferabil un link)

2 răspunsuri:
| CookIEz a răspuns:

Daca, cand lovesti mingea nu iti incordezi piciorul degeaba incearca sa faci cel mult 20 de genoflexiuni zilnic sau sa le mai plimbi cu bicicleta prin parcwinking

| mitsufball explică (pentru CookIEz):

Nu este ca nu imi incordez piciorul am forta destul de mare in sut, dar vreau sa fie si mai mare. si 20 genoflexiuni parca par cam putine dar am sa incerc.