| anonim_4396 a întrebat:

Buna,TPU.
Imi puteti spune ce sa mai fac sa slabesc? Vara trecuta am slabit 10kg, iar acum am 64 la 1, 56m -.-. Macar 5kg sa mai pot da jos. Nu vreau diete si alte porcarii pentru ca atunci cand am incercat mi-am facut mai mult rau.Si,aah,am ajuns la ziua 4 din 30 day ab & Squat challenge. Sper ca o sa functioneze ceva daca ma tin de exercitiile astea. big grin
Astept raspunsuri. Dau funda

8 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

"ziua 4 din 30", un antrenament adevarat dureaza ANI DE ZILE.

Tu cu "30 de zile" faci fix NIMIC.

Antreneaza-te tare si consuma carbohidrati si grasimi doar inainte si dupa antrenament, in rest proteine si fibre.

| NDC12 a răspuns:

Mergi la sala, si cum adica nu vrei diete ca ti-au facut mai mult rau? Ce diete ai incercat tu? Fructe si legume toata ziua?

| PuținConteazăNumele a răspuns:

Esti la bloc? urca si coboara pe scari

| AdriiPopescu a răspuns (pentru PuținConteazăNumele):

Nu, nu sunt la bloc. laughing

| JohnnyBi a răspuns (pentru AdriiPopescu):

Atunci alearga o gaina daca stai la casa rolling on the floor.

| PuținConteazăNumele a răspuns (pentru AdriiPopescu):

Atunci, gasesteti un pietroi mare, arunca-l cat poti de departe si du-te dupa el si tot asa, fa chestia asta de 10 ori pe zi

| vega358 a răspuns:

Incearca sa faci putin sport macar 30-60 min. pe zi. bafta

| Snitzel a răspuns:

Alearga in fiecare zii minim 30 de minute, mi se pare ce-a mai buna idee, se ard foarte multe calorii.