| andre1ush a întrebat:

ma numesc Andrei am 16 ani si as sa primesc niste sfaturi in vederea cum sa fac sa imi cresc masca musculara, am putina burtica nu ma deranjeaza asta problema este ca nu am forta prea mare! as dori sa primesc niste sfaturi cu exercitii pentru dezvoltarea muschilor! am fost la sala 4 zile dar am avut niste probleme si nu am mai putut continua,adica in sens ca mam imbolnavit si plus a inceput scoala, asa ca daca ma puteti ajuta cu niste exerciti pentru acasa fara greutati ca nu am, dau funda celui mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Raulz15 a răspuns:

Pentru triceps
iei un scaun iti razemi mainile de el si te lasi pe langa el si asa te ridici biceps si piept flotari mult serii de cate 10 15 20

Pt forta tractiuni si pentru ca sa iti lucrezi toti muschii stai incordat 2-3 minute sa vezi ca nu mai poti si ajuta

| Cosmin86 a răspuns (pentru Raulz15):

Stai 2-3 min incordat si ajuta? ce amuzant esti rolling on the floor

| beatbox97alex a răspuns (pentru Raulz15):

Cica stai incordat 2-3 minute..asta numa cand te caci te ajuta rolling on the floor

4 răspunsuri:
| alinutzu_6299 a răspuns:

Flotari eu asa fac si merge

| beatbox97alex a răspuns:

Fa multe flotari si incearca sa improvizezi niste greutati, de ex : sticle de apa de 5 l.le poti folosi ca si greutati..si pentru forta incearca tractiuni la bara.