| Sara12345 a întrebat:

Buna TPU mama a vorbit cu niste oameni sa ma insrie la un sport la dansuri si a gasit mama sa ma dea la dansuri a vorbit cu o femeie si a vb si cu un barbat

Si ce ziiceti sa aleg inot sau dansuri de societate

Dau funda!

Răspuns Câştigător
| mara2075 a răspuns:

Pai, ce vrei tu.Trebuie sa te decizi si sa vezi ce iti place mai mult. Orcum sa stii ca inotul te va ajuta mult...

| Sara12345 explică (pentru mara2075):

Da dar si cu dansul nu?

| mara2075 a răspuns (pentru Sara12345):

Desigur si dansul e foarte frumos. Dar cred ca stii si tu ca inotu te ajuta mult. Iar daca iti doresti atat de mult sa dansezi iti poti stange tu singura bani. Parerea mea e ca pentru inceput sa alegi inotul.

5 răspunsuri:
| aditzu999 a răspuns:

Depinde la ce te pricepi mai bine! Eu as alege inotul deoarece e un sport in care poti face performanta!

| Sara12345 explică:

Multumesc happy

| Sara12345 explică:

Ms pentru tot dar nu am mai ales nimic acum si la atletism si ma simt foarte bine acolo