| RangelovStefan a întrebat:

Stiti cum sa maresc detenta intr-un an 20 cm? Eu am 18 ani, 60 kg si m-am facut de ras la sport ca altii au facut mai multe ca mine si sunt si portar la fotbal. Nu vreau sa ma fac de ras din nou in clasa 12. Va rog, ajutati-ma! Am avut niste probleme la picioare cand eram mic, dar orice e posibil. Daca apar bine la fotbal, pot sa fac si asta. Atletismul ajuta la asta?

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Ce au facut nene mai multe ca tine?

| cristimihailov a răspuns:

In curand termini liceul. O sa intrii la facultate si nu o sa iti mai pese de invartit mingea.

Exista multe alte frumuseti in viata decat saritul si datul cu piciorul in minge.

Eu m-as gandi mai mult la zicala aia, adaptata: cine invarte mingea la liceu, va invarti betonul dupa liceu.

| Cosmin4Fit a răspuns (pentru cristimihailov):

Si daca omu vrea sa ajunga portar happy? Sau da la facultatea de sport? S-ar putea ca aia 20cm sa faca diferenta in viata lui... sincer daca ar fi de freaca-menta ce intreaba el acuma, m-as mira si eu...

| Expressions a răspuns:

Evident ca ajuta. Doar prin practica o sa reusesti. Fa in fiecare zi sport si in final o sa vezi diferenta.