| Neymar10 a întrebat:

Buna ziua ...am 15 ani, practic fotbalul de performanta de la 6 ani,si ma bate gandul sa imi cumpar niste suplimente nutritive care sa ma ajute la forta musculara,energie si rezistenta,vreau sa stiu daca sunt bune, am 1.60 inaltime, si 45 de KG.Cand alerg obosesc destul de repede si as vrea sa stiu daca ma vor ajuta.Multumesc frumos

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
20 răspunsuri:
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Ffs, nu lua nimic, iti faci mai mult rau.
Daca te antrenezi e destul.
Nu folosi nici un supliment.
Fugi si tu in fiecare zi cat crezi ca poti.
Te vei obisnui cu alergatul si iti va fi din ce in ce mai usor.
Mananca sanatos, vorbeste cu antrenorul despre alimentatie, cred ca el stie mai bine ce sa faci.
Suplimentele iti fac mai mult rau, nu lua.
Succes!

| Neymar10 explică (pentru ϟkatεVaηϟ):

Pai am un antrenor foarte foarte bun happy a jucat in divizia B, a scos fotbalisti in liga 1, dar eram in dubii, eu obosesc repede la efort, imi place sa car mingea si de multe ori nu mai pot...la antrenamentele facute pot sa spun ca sunt foarte foarte bine pregatit, am facut antrrenamente cu echipa mare

| Cosmin86 a răspuns (pentru ϟkatεVaηϟ):

Cum naiba sa-ti faca rau? Tu stii macar ce sunt alea?

| ϟkatεVaηϟ a răspuns (pentru Cosmin86):

Prea te bagi tuwinking.
Eu credeam ca se refera la steroizi.
Crezi ca daca iei Vitamina C fugi mai repede? happy

| SpaNu88 a răspuns (pentru ϟkatεVaηϟ):

Ce treaba are vitamina C? dar daca pe la 18-20 ani foloseste niste oxid nitric?!? eu zic ca domina terenu'!

| Neymar10 explică:

Deci pana la urma ce ar trebui sa fac? unii zic sa nu iau alti sa iau...cosmin as vrea sa vorbesc cu tine, nu era vorba de steroizi ci de sustinerea efortului fizic, regenerarea etc big grin

| Kreigher123 a răspuns:

Nu face prostia asta ești mult prea tânăr pentru suplimenete