| Mbambane a întrebat:

Cam cate exercitii trebuie sa am pentru o grupa musculara ca sa pot spune ca o lucrez complet?

6 răspunsuri:
| NDC12 a răspuns:

Depinde, nu la fiecare e la fel. Poti face cate 3-4 exercitii / grupa, a cate 3-4 serii de 10 repetari / exercitiu. Tu trebuie sa iti faci un program si tu vezi daca da rezultate sau nu, daca a doua zi dupa antrenament nu ai febra musculara inseama ca ceva nu ai facut bine.

| aLeXaNdru145 a răspuns:

Depinde de grupa. poti face si doua exercitii la o grupa, sau 3-4 exercitii.

| Andrei_Kovacs_1993 a răspuns:

Iti ofer program sport.luni biceps triceps piept umeri..marti pauza... miercuri spate trapezi .gambe.coapse.joi pauza...vineri biceps piept spate trapezi triceps

| NDC12 a răspuns (pentru Andrei_Kovacs_1993):

Dai dovada de mare prostie.

La programul pe care ii l-ai dat tu inseamna ca trebuie sa stea cam 3-4 ore / zi la sala ca sa lucreze toate grupele de muschi corect.

| Andrei_Kovacs_1993 a răspuns (pentru NDC12):

Nu se poate face si acasa si mai mult ce e natural e natural si nu-i prostie

| Cosmin86 a răspuns (pentru Andrei_Kovacs_1993):

Apuca-te de sah, n-ai nicio treaba cu sportul asta