| Ryuuzuka a întrebat:

Cat pot slabi in doua luni daca fac abdomene si mananc foarte putin pe zi;(de ex cateva fructe sau legume si apa cu lamaie)?

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Cu alimentatia asta risti sa te imbolnavesti!
Daca vrei sa slabesti, trebuie sa faci efort fizic indiferent ce, 2-3 ore pe zi minim, nu numai abdomene si altceva... si poti manca ce vrei dar nu mult! Succes!

| andrateona a răspuns:

2-3-4 kg. alimentatia conteaza 80% si sportul 20%. apa cu lamaie am auzit ca e foarte buna, nu iti recomand sa treci pe stilul vegetarian " doar cateva fructe sau legume" eu am tinut dieta Disociata timp de o luna, si a facut zilnic exercitii aerobic si am slabit aproape 4 kg. depinde ce urmaresti. mult succes in a da kg joswinking.