| alin066 a întrebat:

Cate cupe de proteina whey sa iau pe zi daca am 14ani aproximativ 1.76 70kg

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La 14 ansiori nu trebuie sa iei proteine sintetice, ca-ti afecteza iremediabil cresterea si dezvoltarea hormonala.

Pune mana si mananca sanatos copile, sa cresti nromal, frumos si armonios, dezvoltandu-te sanatos!

Mananca carne animala sau de pasarea, zilnic, cu salate de cruditati ori legume gatite.

| Marv1250 a răspuns:

Una e destul. Dar înainte să iei suplimente, încearcă să îți iei macronutrientii din mâncare.