| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti ca se va alege de Liga 1, peste 5-6 Ani?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In toate tarile trebuie sa fie copii talentati, crezi ca doar in Belgia, Italia, Franta, Anglia, Portugalia sunt? Diferenta e facuta de centrele de copii si juniori.

10 răspunsuri:
| madddd a răspuns:

Praful

| Solerado323 a răspuns:

Nu numai liga 1, dar tot fotbalul românesc. Păi, fotbalul la noi este la un nivel foarte jos, nefinanţat, plin de șmecherii și alte prostii, din diverse motive, nu e nevoie să fie enumerate. Dar având în vedere că lucrurile par sa ia o întorsătură bună pentru ţară, eu zic că va evolua, dar nu foarte foarte mult vizibil.
Este nevoie de academii de fotbal, sunt destui talentaţi care nu își au locul printre 'grei'.

| Chihaialexs a răspuns:

Nu stiu... Dumnezeu decide

| Stefan2424 a răspuns:

Steaua si Dinamo vor mai fi singurele echipe care ne vor mai reprezenta in Europa. Si tot ele se vor batea la titlu

| Desireღ a răspuns:

Praful x2.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Nici nu vreau sa ma gandesc, ma rasucesc noaptea in somn.

| Drimmero a răspuns:

Liga 1 e deja la pamant,, peste maxim 2 ani dispare!

| Ingognito a răspuns:

Nu cred ca o sa mai fie

| MariaDN2002 a răspuns:

Nu se stie....nu se stie daca va mai fii

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Solerado323):

Și când te gândești că la noi în țară sunt destui copii care au talent(Pe sate, mai ales)
Însă, daca acei copii provin din familii sarace, nu prea mai au șanse.
Despre Liga 1, ce sa spun..Campionat amatoreac în curând..asta se va întâmpla!