| anonim_4396 a întrebat:

Ce exercitii im recomandati ca sa mi se faca patratele? Si la maini bicepsi?

Răspuns Câştigător
| TMNT2013 a răspuns:

Tractiuni si gantere pentru biceps si pentru patratele abdomene.

P.S Sa nu iei steroizi dupa cum a spus AllMightyGod iti fac rau.

4 răspunsuri:
| anapricopi76 a răspuns:

Eu iti recomand flotari, abdomene si genuflexiuni.La greu sa faci.

| AllMightyGod a răspuns:

Steroizi si o carioca neagra de desen.

| danyelalbu a răspuns:

Eu iti spun sa faci diferite crunch-uri si la bicepsi ridica gantere si iti recomand sa nu faci doar la bicepsi si la tricepsi ca si zona aia musculara iti fac bratele mai mari pentru alte exerciti viziteaza siteul www.culturism.ro