| ursachy a întrebat:

Ce program e mai bun pentru cresterea masei musculare . sa faci 5 zile - exemplu -luni-piept. marti-spate, miercuri-brate , joi-umeri .vineri picioare si abdomene , iar sambata ceva optional daca vreti piept sua brate .sau sa fac cate doua grupe pe zi , si sa-mi fac doar 3 zile pe saptamana program de exemplu luni - piept-bicepsi-tricepsi- , miercuri-spate,picioare , vineri -umeri ,abdomene?

3 răspunsuri:
| ladyMillion a răspuns:

happy...eu nu cred ca e bine sa-ti faci cate o zi pentru fiecare exercitiu in partehappypentru ca ar fi prea mare pauza intre ele(adica doar odata la nu stiu cate zile faci exercitii doar pentru o portiune a corpului?)nuhappyeu zic ca cel mai bine ar fi sa faci zilnic acelasi tip de exercitii, organizeaza-ti timpul in asa fel incat sa poti face cate putin din fiecarehappy

| ursachy explică (pentru ladyMillion):

Stiu ce spui- dar asa fac majoritatea baietiilor cu vechime in urma la sala de forta de exemplu 4 ani si tot programul asta il are si instructorul la fel...

| ladyMillion a răspuns:

Okhappysi atunci nu vad problemathinking adica felul asta in care procedeaza majoritatea baietilor nu aduce rezultate?raised eyebrows