| ReddY25 a întrebat:

Ce șanse au steliștii de a ajunge în grupele Ligii Campionilor? Eu cred că maxim turul II preliminar

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cred ca 50%, respectiv intra sau nu intra.

suntserios
| suntserios a răspuns:

1%, sa fim serioși, fotbalul romanesc e la pământ.

| Robert2526 a răspuns (pentru suntserios):

"1%, sa fim serioși, fotbalul romanesc e la pământ."

1% e un procent excelent pentru sansele fcfcsbului de a ajunge in grupe, mai ales in contextul schimbarii formatului, in care nu mai exista grupe, zic ca stam excelent

| LisaJulie a răspuns (pentru suntserios):

Suntem praf cam peste tot în ultimii 10-15 ani!

| timidu89 a răspuns:

Depinde de tragerea la sorti. Dacă pica cu un adversar tare încă din turul 2 sau 3, încă nu știm ce și cum. Dar în grupe nu poate ajunge. Maxim grupe EL

| Robert2526 a răspuns:

Intai sa poata promova in liga 1

| JustStitch a răspuns:

O sa iasa din grupe