| DanPreda a întrebat:

Ce supliment nutritiv imi recomandatii? sunt slabut am 18 ani si vreau sa pun masa musculara.

Răspuns Câştigător
| Wehes a răspuns:

Slabut, in ce sens? Ectomorf?
Daca esti Ectomorf ai nevoie de un Gainer. Eu as recomanda :
- ON Serious Mass
- Gfx-8
- Super Mass Gainer.
( In ordinea de mai sus )

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| qMiruq a răspuns:

Proteine + sala de forta.
[In nici-un caz sa nu te apuci sa iei steroizi].

| DyaNa1337 a răspuns:

Nu lua porcarii dinalea, cunosc lume care au avut probleme cu organele de la niste simple prafuri proteice

| Cosmin86 a răspuns (pentru DyaNa1337):

Serios? esti doar un copil mic paralel, nu?

Ia zi-ne si noua FIRMA si PRODUSUL care au provocat probleme la organe.

| Cirjan_Robert_1997 a răspuns:

Apucate de sala frate

| Asy3 a răspuns:

Iti recomand sa mergi la sala de forta.Cu exercitiile de acolo si cu cateva indicatii de la instructor despre suplimentele naturale o sa se vada rezultatele imediat.Succes!

| DanPreda explică:

Hei..nu sunt steroizii sau alte chestii pur si simplu sunt suplimente ..care contin mai multi carbohidratii..creatina si alte chestii.fac si exercitii ..in fiecare zi..folosesc gantere, extensor, flotarii tractiuni. abdomene.dar vrea ceva pentru masa musculara..am forta dar vreau vreau sa arat si bine