| jonydd a întrebat:

Ce suplimente pentru crestere a masei musculare sa iau bcaa sunt bune? cum functioneaza? mersi

4 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Ce inaltime, varsta, greutate, experienta si buget ( cat vrei sa dai lunar ) ai? Fara astea nu-ti poate recomanda nimeni un supliment

| KamyKaze666 a răspuns:

Uita-te pe siteurile de culturism sa vezi ce zic aia de suplimentele de crestere a mesei musculare
Adica iti spun sa nu folosesti nu le incurajeaza de ce? findca tu acum vei avea muschi iar pe la 40 de ani vei avea gelatina happy
Era doar un mic sfat

| Cosmin86 a răspuns (pentru KamyKaze666):

Gelatina la 40 de ani? De unde ai scos o asemenea aberatie?

Uita-te la Stallone cum arata la 65 de ani, ti se pare "gelatina"? Arata mai bine decat majoritatea tinerilor din ziua de azi.

Mai documenteaza-te, si apropo, cand faci sport toata lumea ti le recomanda, tu ai macar HABAR ce sunt?