| Marius7121 a întrebat:

Credeti ca Guardiola are vreun merit pentru ceea ce joaca Barca? sau el antreneaza o masina de fotbal care joaca automat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niste fraeri....realul o sa le scoata fotbalul din cap la cum joaca realul acum!

| Marius7121 explică (pentru anonim_4396):

Da ai dreptate, sper sa ii bata in finala ligii campionilor, eu numai pot sa-i suport pe ratatii astia de la barcelona in frunte cu antrenorul lor de tot rasul, cu Milan au fost clar avantajati de arbitru si cred ca Milan merita sa se duca mai departe

| anonim_4396 a răspuns (pentru Marius7121):

Guardiola = 0 pe langa Mister.Mourinho!laughing