| Wenttmann a întrebat:

Cum dau burta jos? Vreau sa slăbesc cât mai repede si nu stiu cum. Am 1.80 înălțime si 88kg.

5 răspunsuri:
| DomnulKat a răspuns:

Bă,repede nu poți da îți dau un sfat.Bagi tu lejer 4-5 ore de alergare ușoară, și o alimentație bună.

| Dragoslav a răspuns:

Exercitii cu aport mare de oxigen (de exemplu cardio, alergat in aer liber sau pe banda, bicicleta fitness, etc) si modificarea alimentatiei (fara alcool, fara fumat, cat mai putini carbohidrati-nimic din cereale, iar fructe/legume temperat, fara zaharuri)

| Dragoslav a răspuns:

Se pot folosi si anumite produse pentru slabit, de exemplu clenbuterolul, dar sub supraveghere si cu documentare in prealabil

| AndreeaHawkins a răspuns:

Baga abdomene sau mergi la sala

| SergioRamos4 a răspuns (pentru AndreeaHawkins):

Cu abdomenele tale ramai firav copil mic.