| catelusa a întrebat:

Cum sa am o conditie fizica mai buna adica sa nu mai obosesc atat de repede? :-) subliniez ca fac streetdance de performanta si am un antrenor foarte dur, antrenamente zilnice a cate 3-4 ore fiecare, fac exercitiile cat de corect posibil, incerc sa nu fur din cascaval decat foarte putin si, recunosc, la flotari ma ascund in cel mai ascuns coltisor din sala sa nu ma vada nimeni ca nu-s in stare sa fac mai mult de 2 flotari ca lumea:-( dar obosesc foarte repede. Indiferent ce fac, obosesc si ma apuca o durere in partea dreapta mai jos putin de piept, nu stiu ce este exact acolo. Cred ca am nevoie de o conditie fizica mai buna pe care nu stiu sa o dobandesc, din pacate. si, daca stiti niste trucuri care sa ma ajute sa fac mai multe flotari...ar fi minunat... si cum sa am mobilitate mai multa.adica mi se pare ciudat ca desi am atatea antrenamente nu am nici conditie fizica si nici mobilitate, nu stiu de ce, majoritatea au, sunt si care nu, printre care ma aflu si euconfusedimi dau silinta si nu incerc sa fur din cascaval PREA MULT si oricum DOAR IN CAZURI EXTREME:-)

3 răspunsuri:
| catelusa explică:

Platfus? Intamplator am, stiu asta, ar ce legatura are piciorul cu faptul ca obosesc foarte repede si am acea durere groaznica imediat sub piept, in dreapta? Platfus = picior plat happy

| andrei2527 a răspuns:

Salut. Stiu la ce te referi. În primul rând pentru florărie incearca să ții mâinile mai distanțare una de cealaltă. În legătură cu faptul că obosește repede, să știi că am aceeași problemă. Nu se datoreaza armamentului ci poate ai platfus.

| catelusa explică (pentru andrei2527):

Latfus? Intamplator am, stiu asta, ar ce legatura are piciorul cu faptul ca obosesc foarte repede si am acea durere groaznica imediat sub piept, in dreapta? Platfus = picior plat