| ionuxes a întrebat:

Cum sa fiu mai cu muschi, am 15 ani,cam 1, 80 si nu imi place ca am mainile cam lungi si sunt cam slab,am inceput sa fac tractiuni mi sau facut muschii pe spate,eu nu am avut patratele deloc,cu tractiunile le-am facut.Aș vra sa ma mai ingras si sa fac muschi,fara sa merg la sala, as vrea sa fac exercitii de forta.

Răspuns Câştigător
| TheNigga a răspuns:

Https://www.youtube.com/user/Angelfitnesss

Tipul asta are o serie pe canal cu antrenamente pentru acasa.

| Cosmin86 a răspuns (pentru TheNigga):

Aberatii de copii mici si firavi.

Daca tu vrei sa ramana firav ca tine, e treaba ta.

2 răspunsuri:
| GeorgeCip a răspuns:

Cu greu poti sa faci muschi fara sala(cel putin din experienta mea). Cea mai bun metoda este sala. Acolo stii ce muschi sa lucrezi si ce tipuri de exercitii sa faci.