| Catalyn13Barcelona a întrebat:

Cum sa il fac pe tata sa se lase de fumat, ca ma cam enerveaza cand fumeaza pentru ca nu suport fumul de tigari si astea. Funda pentru cel care ma ajuta! scuze de categorie.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
| Catalyn13Barcelona explică:

Pai uite, el fumeaza dar nu mi-a zis ca vrea sa se lase de fumat, eu vreau sa-l fac sa se lase de fumat happy

| benny a răspuns:

Ii cumperi o tigara electronica

| krysstal a răspuns:

Seminte la greu, pentru ca fumezi doar atunci cand nu ai ocupatie...

| FiddleStick a răspuns:

Poi exista plasture care se pune la mana si impiedica contactul cu tiganea(asa se poate lasa de fumat) fundahappy

| diamar a răspuns:

Buna! Tatal meu s-a lasat in cam o luna de fumat cu tigara electronica.Este 30 lei si face toti banii!

| αnny a răspuns:

Exista in farmacii niste plasturi(Plasturi Antifumat Optim Plast Forte). Cred ca il pot ajuta.Pretul lor este 69 ron.Succes!

| deedeetzi a răspuns:

Si eu ma cam chinui sa ii fac pe ai mei sa se lase de fumat, dar nu prea reusesc laughing Scoate la imprimanta niste foi cu imaginile alea de pe pachetele de tigari si lipeste-le prin toata casa.Strange niste bani si cumpara plasturi, i-ai tigarile si ascunde-le...eu cand eram mica rupeam tigarile si le aruncam pe geam, dar nu iti recomand tongue
Succes! Daca merge sa ma anunti si pe minehee hee

| Lavii_3618 a răspuns:

Buna.cumpara tigara cu aburi. e 25 lei.meritahappy

| adrryana a răspuns:

Plasturele ala e o prostie sa ii spui sa isi cumpere o tigara electronica aceea are aburi nu fum si nu este scumpa in jur de 50 lei avantajul e ca se comporta ca o tigare normala are chiar si gustul si nu distruge plamanii sau alte organe