| JustAnette a întrebat:

Cum sa te inveti fara ajutorul unui antrenor sa faci sfoara? Dau funda daca mi se primeste...

Răspuns Câştigător
| Onica_Cassy_1993 a răspuns:

Exista metoda fluturasul: tii picioarele talpa in talpa, calcaiele cat mai aproape de corp si spatele drept! 3-4 min pe zi si in cam 3 luni vei putea!(informatie de la prof. meu de dans tongue :* )

| JustAnette explică (pentru Onica_Cassy_1993):

Am auzit de aceasta metoda...dar poate mai trebuie ceva...e chiar asa de simplu?

5 răspunsuri:
| lacrima_9705 a răspuns:

De exemplu poti in fiecare zi sa stai in fund, pe sol, cu picioarele departate incercand sa atingi podeaua cu pieptul.

| Onica_Cassy_1993 a răspuns (pentru lacrima_9705):

Da.dar e mai complicat! dar ce am uitat sa specific e ca trebuie sa faci incalzirea picioarelor...sa nu faci febra musculara big grin

| JustAnette explică (pentru Onica_Cassy_1993):

Mersi ca mi-ai spus

| Onica_Cassy_1993 a răspuns (pentru JustAnette):

Pentru putin!