| Drunkunicorn a întrebat:

Daca fac 100-200 genoflexiuni in fiecare zi, ce schimbari vor fi? sunt cam plinuta si vreau sa slabesc

3 răspunsuri:
| MystX a răspuns:

Bună!
Începe întai cu alimentația.Consumă multe lichide,fructe, legume, evită dulciurile.
Nu forța, începe ușor, fă cateva zile 50 de exemplu și apoi mai adaugi.Eu iti recomand să si alergi, ajută. Schimbările depind și de organismul tău... încearcă și unele exercitii de tonifiere după ce reușești să slăbești.

Spor! O seară bună!

| Drunkunicorn explică (pentru MystX):

Fac exercitiul cu genoflexiunile de aproximativ 3 saptamani. deja nu imi este greu sa fac 50 deodata. adica nu obosesc aproape deloc. slabesc cu incetul. de vara, de la jumatatea lui august am slabit cu 4 kg.

| MystX a răspuns (pentru Drunkunicorn):

Aaa,ok,inseamnă că ți s-a obișnuit corpul.Mă bucur. Dacă a dat rezultate, poți continua. Mai bine să slăbești așa decât repede și brusc.
Succes! O seară frumoasă!