| Almássy a întrebat:

Daca fac exercitiile astea o sa am un abdomen plat?+ca mai alerg, fac bicicleta minim 30 min pe zi nu mai mananc sera,nu mananc paine, zahar si fast-food deloc.
pana la toamna o sa reusesc sa am abdomenul plat? tin sa mentionez ca acum burta mea e destul de mare si e multa grasime

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Almássy explică:

Exercitiile ps am uitat sa le pun:=))

http://www.sanatateata.com/frumusete/abdominale.htm

| CorneliaC a răspuns:

Eu cred ca depinde foarte mult si de organism, de felul cum reactioneaza acesta. Cine stie daca reusesti pana in toamna?!

| Arkhasas a răspuns:

Exerciţiile alea nu te ajută în pierderea grăsimii.
Trebuie să faci cardio.

| FlorycykFlor a răspuns:

Pai...eu fac 350 de calorii la bicicleta(15 minute), 20 minute banda, 300 de abdomene si 15 minute steper si nu aveam prea multa grasime pe abdomen cand am inceput...iar acum, dupa 2 luni diferenta se vede dar abdomenul nu este inca perfect plat..cred ca ar trebui sa lucrezi un pic mai mult daca vrei rezultate.Succes