| FaniiMei a întrebat:

DAca nu mananc dupa 6 cat slabesc intr-o saptamana, si mananc mai putin de 1000 de kal pe zi?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| XcrisSSx a răspuns:

Hei.buna! Conteaza ff mult sa faci multa miscare adica sa alergi mult sa mergi p erole pe bicicleta sa facii exercitii fizice si ai sa vezi ca o sa te si distrezi! Cu mancare mananca multe legume si fructe si lasa grasimile deoparte! Acum nu spun sa nu mananci carne deloc.Trebuie sa mananci regulat! Sper ca te-am ajutat1!

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu generaliza, învață să mănânci și să faci multă mișcare fizică pentru arderea caloriilor, nu uita și de hidratare.
Pa, pa.

| Nickname1890 a răspuns:

Este imposibil de determinat cat slabesti intr-o saptamana depinde de la persoana la persoana. Iar alea 1000kcal pe zi depinde in constau. Asa in general poti sa slabesti 1-2kg pe spt zic eu. Dar este important sa faci si niste sport. Nu doar dieta.

| genTlemeNNN a răspuns:

Intr-o saptamana ar trebui sa slabesti 2-3 kg dar c conditia sa mananci asa cum ai spus tu

| Kingdomm a răspuns:

Daca nu mananci dupa 7 e regula, nu slabesti

| Cosmin86 a răspuns (pentru Kingdomm):

Una din cele mai stupide reguli.

Nu manca dupa ora 6, ora 7 sau mai stiu eu ce ora = prostia din popor, buna sa-ti fortezi aiurea stomacul si sa ajungi in cativa ani la deficit de minerale si altele