| BlackRose03 a întrebat:

Dansuri sau înot? De ce(am 16 ani, fata)?

Răspuns Câştigător
| morfeo a răspuns:

Inotul dezvolta cel mai bine muschii si nu pune presiune pe oase, deci nu afecteaza cresterea, dansul ar putea afecta coloana in schimb. Sunt inotator de 12 ani, poti sa ai increderelaughing

7 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Ce fel de dansuri?

| Bizon95 a răspuns:

Dansuri, o sa ajungi sa cunosti baieti care nu sunt "El Macho" si care danseaza binewinking

la inot in schimb esti tot timpul aproape dezbracata, vestiare pustii, apa din care poti sa iei boli, etc.

| Yurisa a răspuns:

Eu zic inot
E mai putin costisitor si te ajuta la forma fizica, sanatate. Plus ca inveti sa inoti big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai și când înoți e ca și cum ai dansa... In ambele cazuri dai și din mâini și din picioare. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dansuri. E important să știi să dansezi, mai ales la nunți și petreceri.

| BlackRose03 explică (pentru anonim_4396):

Ce tip de dansuri mai exact?

| TomyBrave2019 a răspuns:

Depinde ce îți place. Amândouă ar fi ok pentru o fată. Aici doar tu poți decide. Înotul e bun deoarece e relaxant și e foarte fain în opinia mea dar și dansurile sunt ok.