| kingRing a întrebat:

Dati-mi un curs de antrenament pentru biceps si piept! funda+vot!

Răspuns Câştigător
| SpaNu88 a răspuns:

De la 90 de flotari sigur o sa fii surprinslaughing) o sa apara muschii ca melcii dupa ploaiewinking sa fi sigur!

9 răspunsuri:
| DanAmarandei a răspuns:

90 de flotari pe zi timp de 3 luni. Ai sa fii surprins.

| DanAmarandei a răspuns (pentru SpaNu88):

90x90 = 8100. Daca dupa 8100 de flotari nu se intampla nimic, poti sa te duci la un control.

| SpaNu88 a răspuns (pentru DanAmarandei):

Aoleulaughing) pai ii recomanzi sa faca cate 90 Zilnic! si mai grav. Apuca'te de pescuit prietenewinking

| SpaNu88 a răspuns (pentru DanAmarandei):

Daca taceai nu pareai chiar asa prostwinking

| SpaNu88 a răspuns (pentru DanAmarandei):

De la 90 de flotari sigur o sa fii surprinslaughing) o sa apara muschii ca melcii dupa ploaiewinking sa fi sigur!

| Sp3c7oR a răspuns:

In fiecare dimineata 5 serii a cate 20 de flotari(daca nu poti mai scazi din ele), 10 serii a cate 5 tractiuni! Iar seara la fel(eu iti recomand sa faci o zi da si una nu)! Muschiul trebuie sa se relaxeze iar tu daca il lasi o sa fi uimit! Incearca sa faci pauzele cat mai scurte adica sa ti muschiul intr-un continuu "stres"! Sper ca te-am ajutat!