| Misha4217 a întrebat:

Salut.cum imi schimb programul de antrenament de eemplu daca faceam piept+triceps acum voi face piept+biceps sau cum daca putei sa ma lamuriti ce trebuie sa schimb

3 răspunsuri:
| CrazyTeenager a răspuns:

Il schimbi atunci cand nu mai da rezultate, poti schimba atat exercitiile pe care le faci, seriile, repetarile, atat cat si ordinea grupelor musculare. Programul actual nu mai da rezultate?

| FitMonkey a răspuns:

Programul normal se schimba o data la 3 luni. Da, daca faceai piept triceps, acum vei face piep biceps. amesteca grupele incat sa nu fie identic cu programul vechi si sa nu lucrezi 2 grupe mari intr-o zi. bafta

| PufoshenienexT a răspuns:

Spate -Triceps lucrezi alte partio ale corpului da celelalte tiau dat roade