| GulDan a întrebat:

De ce n-am bicepsu tare? cand eu de fapt m-am antrenat pentru. forta la sala, fac tractiuni si i pun pe toti la skandenberg din clasa.

Zice un coleg ca m-am dobat ca am bicepsu destul de moale.

9 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

E vorba de grasimea care acopera muschiul, de-aia pare "moale".

| Ineys a răspuns:

Puterea nu e echivalenta cu nivelul de duritate al muschiului laughing daca vrei muschii "tari" si vizibili apuca-te serios de sala, cu regim si toate nebuniile, intreaba un profesionist, un instructor sa-ti faca un program personalizat.

| GulDan explică (pentru Ineys):

Aha dar sa nu crezi ca sunt gras din potriva sunt definit, fibrat am fost slab! am 77 kg 1.84

Răspuns utilizator avertizat