| PRD98 a întrebat:

Deci, apelez la voi!
Acu' 3 zile am fost la balon (sintetic) si jucam atacant, ma rog, acolo prin fata laughing dar aproape de fiecare data cand scapam singur cu portaru trageam in el sad Astazi seara ma duc din nou, va rog sa-mi dati sfaturi despre cum sa dau mereu gol cand scap 1 vs 1...
Dau Funda pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| Adrian_Mares_1972 a răspuns:

Vizualizeaza poarta nu portarul. Talentul si experienta fac insa multe minuni in acest caz. Exerseaza.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai sut pe langa el, pe un colt sau poti sa il driblezi dar e mai greu.

| Adrian_Mares_1972 a răspuns:

Ce-i aia balon(sintetic)?

| PRD98 explică (pentru Adrian_Mares_1972):

Teren de fotbal cu iarba sintetica (iarba din fabrica) acoperita sub forma unui balon.

| Fcsb_Andrey_Tipu_1985 a răspuns:

Incearca sa driblezi portarul sau pana sa ajungi fata in fata cu el, sa fie distanta cam 2-3m intre voi incearca sa finalizezi plasat sau un lob (scarita). Sper ca ti-am fost de ajutor!