| qieiqpalz a întrebat:

Eu de la inceput de an m-am apucat de slabit, am slabit (cu deficit caloric de la 3000 la 2000 in momentul de fata treptat am scazut) eu nu mai slabesc. Mai am de dat jos multe kg, vreo 17. Oare daca mai scad la 1800 ma voi ingrasa repede?

2 răspunsuri:
| Yoyo12345 a răspuns:

Nu te ingrasi daca mai scazi. parerea mea este sa faci si un pic de miscare cum ar fi alergatul, bicicleta, mersu pe jos la un ritm mai ridicat si ai sa slabesti garantat. daca tu scazi la 1800 +miscare sa zicem ca mai arzi 300 cal deja ai ajuns la 1500

| qieiqpalz explică (pentru Yoyo12345):

Eu fac sport nu prea mult.dar fac o sa vad cum decurg lucrurile si de la 1800 mai mult o sa scad nu ma lasa constinta multumesc