| mrman a întrebat:

Exista scoli de antrenori in Romania si daca da unde?

Răspuns Câştigător
| MicutzBlondutz a răspuns:

Pe situl http://sfa.frf.ro/ si sunt in ore mare Bucuresti timisoara mures, am auzit c-ar exista si in arad dar ma rog depinde in ce zona esti

8 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Antrenori pentru care sport?

| mrman explică (pentru corolav):

Fotbal

| corolav a răspuns (pentru mrman):

Ştiu precis că se organizează de către FRF şi, într-o vreme directorul acestei şcoli era Mircea Rădulescu.Trebuie să cauţi o adresă de telefon sau de email, să te interesezi şi să le pui nişte întrebări în acest sens.

| RobytzaXxL a răspuns:

Este un site http://sfa.frf.ro/.normal Scoli de antrenori ar trebui sa fie in orasele mari.Mures,Timisoara,Bucuresti etc...tu din ce oras esti?

| mrman explică (pentru RobytzaXxL):

Aproape de arad

| MicutzBlondutz a răspuns (pentru mrman):

Eu ti-as sugera sa te duci mai bine in timisoara pentru ca este oras mai mare si gasesti mai multe dar ma rog fa cum vrei tu

| RobytzaXxL a răspuns:

Da cel mai bine este mergi in Timisoara...sau vezi daca este in Arad.succes.