| pieptar a întrebat:

Fac sala de 6 luni si as vrea sa iau proteine. M-am gandit sa iau gfx8. Si va intreb daca e suficient sa iau doar gfx8 sau sa mai iau si aminoacizi sau alte suplimente?

4 răspunsuri:
| NDC12 a răspuns:

Faci sala de 6 luni si habar nu ai despre proteine sau suplimente.

Gfx8 nu e proteina, e un gainer, si unul prost. Pentru ce vrei sa iei proteine? Pentru ce vrei aminoacizi? Sau pentru ce vrei alte suplimente, care e scopul tau? Suplimentele nu se iau doar asa sa fie luate, fiecare are un scop.

| suculete12 a răspuns:

Cumparati gfx8 si un complex de vitamine

| thegame12 a răspuns:

Mai bine iei Creatine pro mass (tot pronutrition) ca este mai ieftin si iti poate ajunge mai mult si daca iti mai raman bani ia si un tribulus tot de la pronutrition.Succes!

| JohnnyBi a răspuns (pentru thegame12):

Esti pe langa. tribulus daca nu ai peste 45 de ani cand nivelul de testosteron scade, te poti caca in el. e bun de exact NIMIC. mai bine dai banii aia pe un sac de cartofi, iesi de mii de ori mai bine decat pe rahatul ala.