| tiktak44 a întrebat:

FUNDA, Fac sala de cateva luni si pot spune ca am construit ceva muschi pana acum(sunt mezomorf deci...,)m-am concentrat mult pe abdomen in ciuda faptului ca patratelele mele sunt cam asimetrice dar asta-i viata, Acum sunt undeva pe la 13-14 procent de grasime si as vrea sa cobor pana pe la 10 dar eu sunt destul de slab la fata si tare imi e frica ca voi arata ca un zombie, pot face ceva, este doar o impresie?

3 răspunsuri:
| Moƒo a răspuns:

Bro.
Poti sa iti maresti masa musculara si apoi iti va fi mai usor sa iti arati muschii abdominali, ''patratelele''. Lipsa masei musculare in zona dorita sa o expui, te expune mult la pierderea masei musculare in momentul ciclului de taier si asta nu doresti, nu?!
Deci mai baga masa apoi da-i cut si ai sa observi formele dorite.
(sunt fost sportiv de performanta, fost antrenor secund de lupte libere si amator culturism)

| hgcl a răspuns (pentru Moƒo):

Ai dreptate aici. Dar multi se sperie cand vad ca-s putin mai acoperiti.

| tiktak44 explică (pentru Moƒo):

Pai ai dreptate aici, eu vreau sa fac cutting dar imi este frica ca dupa ce termin voi arata bine la corp dar la fata voi arata prea slab