| Alinaaaapp a întrebat:

Hei!
Am aproape 13 ani si incep sa ma ingras. Daaar...cel mai tau este ca am mainile si gambele scandura, iar burta, "pulpele"(nu mai stiu cum se numeau) si fesele "se umfla". Daca sar coarda, m-ar putea ajuta in aceste zone ale corpului? Ce regim mi-ați recomanda? Ce alte lucruri as putea face?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E perfecta metoda cu coarda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ceva normal. Te dezvolți. La început nu e tocmai uniform, dar pe parcurs se echilibrează lucrurile.

| leolord669 a răspuns:

Strambate la caini, si dupa ce se enerveaza o sa vezi ce multe calorii pierzi

| Alinaaaapp explică (pentru leolord669):

Hai ca a fost funny. O iau ca pe o gluma, nu ca pe o rautate sau ceva?

| leolord669 a răspuns (pentru Alinaaaapp):

Nu, eu odata am vazut doi caini mari care lartrau la mine pe celalalta parte a gardului, mi-am dat jos pantalonii si am inceput sa urinez pe moaca lor, incepeau sa rupa gardul de furie, am fugit cu viteza lui superman

| Cosmin86 a răspuns (pentru leolord669):

"stramba-te", cu cratima, taranoi analfabet.

| leolord669 a răspuns (pentru Cosmin86):

Ai descarcari energetice?

| Alinaaaapp explică (pentru leolord669):

Da