| RogerTaylorLover a întrebat:

Hei TPU, vreau să mă apuc de înot. Am mai făcut în trecut când aveam 8 ani 3 ani de înot la un bazin, dar mi s-a făcut dor și chiar aș vrea, plus că avem un bazin imens și special la mine în oraș și mama se știe cu antrenoarea. Merită oare? Fac 14 ani în câteva luni btw

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Da merita, inotul este cunoscut ca fiind unul dintre cele mai sanatoase sporturi, el dezvolta corpul armonios si in anumite cazuri tot prin inot se indreapta anumite probleme (nu toate!) ale coloanei vertebrale.
Deci eu zic ca da merita.

| MeConstantine a răspuns:

In primul rand nu vrei sa te apuci de intot ci vrei sa te reapuci de inot. Acum nimic nu te opreste si nu trebuie neaparat ca mama ta sa se stie cu antrenoarea pentru ca daca te duci la bazin poti sa mergi oricand vrei. Acum tu stii sa inoti nu? iar da daca vrei sa fii supravegheat faci cu un antrenor. Ca raspuns inotul este super happy

| RogerTaylorLover explică (pentru MeConstantine):

Normal că încă știu, și-l ador! O voi întreba pe mama. Mulțumesc de răspuns, o zi bună să aveți