| Swetlly122 a întrebat:

Hei Tpuu! Ajutor! Tocmai s-a închis sala de fitness și sunt în depresie. Are cineva idee cum pot improviza eu acasa ca și cum aș fi la sala? Țin să menționez că am o pădure aproape, mă ajută cu ceva daca mă catâr in copaci?

4 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Te ajuta, daca te agati de o creanga si faci tractiuni; si cu priza supinatie la latimea umerilor, cat si cu priza pronatie larga, pentru dorsali; mai poti sa faci si flotari, cu diverse inclinatii, atat cu sprijin ingust cat si larg. Poti sa iei un bustean in spate si sa faci genoflexiuni cu el, sau poti sa faci fandari; poti sa faci abdomene; poti sa alergi, etc.

| FreddieM a răspuns:

Cauta pe you tube.
Gasesti o multime de tutorials despre workout.
Pace

| Apokales a răspuns:

Cauta un program de antrenament si exercitii cu greutatea propriului corp, calistenice.

Răspuns utilizator avertizat