| Anca31 a întrebat:

Heii! Am nevoiie urgenta sa ma ingras..macar cu 10 kg..am 13 ani 1.65 inaltime si 38kgstraight face Va roog

Răspuns Câştigător
| EuYoNuT a răspuns:

Mmmmm... cel mai bun sfat pentru a te ingrasa este sa mananci seara dupa ora 9-10 dulciuri si alune sarate laughing, mai ales ciocolata cu lapte(aia ingrasa cel mai mult) si, mananca foarte multa paine la masa si evita consumul de legumewinking.
Si sa nu faci miscare de loc taota ziua laughing, stai si tu in pat sau la pc mai tot timpu si culcate pe la 12 ca sa poti manca cat mai mult laughing

12 răspunsuri:
| ionutzwk a răspuns:

Mananca multa ciocolatawinking

| PrESeUS a răspuns:

Esti fata sau baiat?

| P3TR3 a răspuns (pentru PrESeUS):

Copilu'...uita'te la numele persoanei care a pus intrebarea. dupa aia raspunde rolling on the floor
Hai sall...Key Bye! wave

| PrESeUS a răspuns (pentru P3TR3):

Copilu 2rolling on the floor unii mai sunt si baieti care se dau drept feterolling on the floor

| Anca31 explică (pentru PrESeUS):

Ma cheama anca si sunt baiatstraight facestraight facestraight facestraight face gandesti?

| BlackD a răspuns:

Cred ca e vorba de o problema medicala, greutatea ta ideala este de 50 de kg. Ai grija si fa-ti niste analize!

| FashionCellia a răspuns:

Iti recomand sa te duci la medic

| AlinSiAtat a răspuns:

Am o prietena, avea aceeasi problema ca a ta.
Un sfat bun ar fi sa mananci mancaruri bogate in calorii, sa mananci seara...
Daca nu merge, cumpara o galeata de proteine Gigant. Prietena mea a cumparat si a luat 6 kg in 3 luni.

| Alexuţ10 a răspuns:

Pai mananca multa paine! multa!

| Alexuţ10 a răspuns:

Pe bune vb mananca multa paine cu ceocolata da nu neagra! succes la ingrasat

| Burdetiu_Samuel_1997 a răspuns:

Mananca multbig grin

| disney a răspuns:

Du-te la faast food sau mergi in mall la happy mall!