| Smile_4796 a întrebat:

Am 14 1, 55cm si 38kg sunt slaba nu? ce pot faca sa ma ingras si eu macar 5kg dar sa fie ceva sanatos va rog spuneti-mi si mie. FUNDA+VOT mersi pentru cei care raspund

Răspuns Câştigător
| SabbyNightShadow a răspuns:

Pai ca sa te ingrasi 5kg ai putea sa mananci mult... dar eu cred ca ai o greutate ideala la inaltimea tahappy nu iti fa probshappy si stai chillwinking totul e ok cu greutatea tahappy

| Smile_4796 explică (pentru SabbyNightShadow):

Mersi mult..totusi eu am impresia ca sunt prea slaba..adica am picioarele foarte subtiri nu stii ceva care sa ma ajute sa le am si eu mai groase?big grin

| SabbyNightShadow a răspuns (pentru Smile_4796):

Eu iti multumesc ca ti s-a parut ca raspunsul meu e cel mai bun^_^si da stiu, ca sa ai picioarele mai groase alearga sau fa un sport care necesita foarte mult picioarele cum fac eu Aikido, dar aikido e mai mult pentru tot corpul decat pentru o singura parte a corpului...deci nah cel mai bine e cu alergatul, vreo 3-4 ture de sa zicem parca si e ok pentru ca iti pui muschii in miscare si ii si intaresti asa deci iti urez multa bafta si sa ma anunti cum mergehappy plzzzz^_^

5 răspunsuri:
| RebecaBaa a răspuns:

Asta am facut si eu....si am facut o greseala. M-am apucat serios de fast-food si toate porcariile ca sa mai pun pe mine...Intr-adevar am pus vreo 6-7 kg. in scurt timp, dar din pacate am facut faimoasa celulitaaa sad si acum nu mai pot scapa de ea. Ai grija, mai bine nu manca prea mult sau prea multe prostii ca ai sa patesti ca mine. big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Smile_4796 explică:

14 ani*