| Gabyireal a întrebat:

Hello prieteni, ma puteti ajuta sa slabesc pana luna viitoare? Adica sa imi dati un antrenament te exercitii (btw am 13 ani)

Răspuns Câştigător
| PsihologDanielBotezan a răspuns:

Bună! happy Renunță la dulciuri, fă sală sau sport și bea foarte multă apă, ține loc de saturație, în loc de hrană și consumă fructe și legume în cantități limitate! Mănâncă puțin din toate, dar nu în exces! big grin Sănătate! Funda? happy

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Stai tu așa cum ești că ești bine!

| RoCkKiD a răspuns:

Cat vrei sa slabesti?

| Gabyireal explică (pentru RoCkKiD):

5 spre 10 kg

| RoCkKiD a răspuns (pentru Gabyireal):

3, poate 4 merge. daca ai nevoie de 10 nu se poate.

| wildthing a răspuns:

Trebuie sa faci cardio cat de mult poti, cum ar fi alergare sau bicicleta...si sa elimini din alimentatie pe cat posibil, dulciurile si fainoasele.

| MmIiRrEeLlAa a răspuns:

Evită consumul de dulce și de carne, eu nu prea mănânc carne mai deloc doar pește ocazional, am în jur de 48-50 kg si am 14 ani