| blackyblack a întrebat:

Hello, TPU! Stiti cumva niste exercitii care sa-mi dezvolte musculatura membrelor inferioare?

5 răspunsuri:
| Zenit313 a răspuns:

Alearga pana ajungi la capatul orizontului.

| Veleno1 a răspuns:

Daca faci sala de forta iti pot recomanda eu cateva exercitii.

| blackyblack explică (pentru Veleno1):

Nu merg la sala pentru ca de cele mai multe ori nu am timp. As vrea sa fac acasa niste exercitii.Imi poti recomanda cateva?

| Veleno1 a răspuns (pentru blackyblack):

Pentru picioare, sunt putine exercitii ce le poti face acasa, incearca genoflexiuni (cu greutatea proprie, daca iti este usor poti lua un ghiozdan in spate ceva)fandari alternative, dar si ridicari de varfuri pentru gambe.Bafta!

| tigrutacrinuta a răspuns:

Fa flotari cu o greutate mare la spate