| Panteraa a întrebat:

Am inceput de cateva zile sa fac genoflexiuni. Fac cam cate 40-50 de 2-3 ori pe zi si incerc sa tot cresc numarul lor. Am picioarele groase si le vreau mai subtiri. Ajuta genoflexiunile in acest sens sau fac degeaba si doar o sa fac muschi si raman la fel de groase?

2 răspunsuri:
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Slabirea e uniforma, nu poti sa slabesti doar dintr-o anumita zona. probabil au musculatura mai dezvoltata acolo, dar esti suficient de gras, cat sa fie inestetica, si sa para doar grasime

| anonima2121 a răspuns:

Buna! Si eu am aceeasi problema ca si tine. Iti recomand pe langa genoflexiuni sa alergi macar 1 ora pe zi. Sper ca te-am ajutat!