| bleakk a întrebat:

La care exercitii credeti ca progresati cel mai mult si in timp mai rapid, in cele cu greutati, fiare(mersul la sala) sau workout/cu greutate propriului corp?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cu corpul tau poti face cardio cea ce este foarte bine vezi Shaun T - Insanity workout, pentru a face muschi in mod clar ai nevoie de sala de ce pentru ca muschi se obisnuiesc cu greutatea corpului tau in scimb la sala i antrenezi dar pe grupe

| BracKMyhay95 a răspuns (pentru RAY):

Te-ai cam panicat pe Cardio-ul asta, numai cardio recomanzi din cate vad, chit ca vrea sa slabeasca s-au sa se ingrease!

| MassEffect a răspuns:

Cu greutate corpului cresti pana la un punct, de acolo adio, dar la sala poti sa cresti greutatile la fiecare antrenament, plus ca la sala poti lucra fiecare muschii in parte.Deci recomand sa mergi la sala.

| Cosmin86 a răspuns (pentru MassEffect):

Nu chiar. si la greutatea corpului poti adauga greutati happy

| underdeath a răspuns:

Deci inblu la sala, cred ca are mai mare folosul ridicarii greutatilor...Ca barbatii aia care au muschi Maaari merge la sala, deci laughing