| AvalohAlyn a întrebat:

La ce ajuta abdomenele? E bine sa le faci? Cate abdomene ar trebui sa faci ca sa te simti in forma sau sa arzi ceva calorii?

Răspuns Câştigător
| johnny01 a răspuns:

Buna. Abdomenele, te ajuta sa dezvolti o musculatura puternica a abdomenului. E nevoie de foarte mult cardio si dieta echilibrata, pentru a avea patratele happy. Arzi calorii pentru ca depui efort. Si afara daca ies si, sunt -12grade, 10minute nu mai mult, arzi calorii de nu te vezi happy. Scrie-mi pe privat si poate te ajut, cu un program personalizat happy.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci patratele.

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Serios? De la abdomene faci patratele?

Esti doar un copil mic care isi da si el cu parerea, nu?